Svet-Stranek.cz
La charme de la France
Přírodní kosmetika Lambre

Péče o pleť:La charme de la France

Péče o pleť

Lambre Oliva Oil -citlivá pleť

Řada kosmetických přípravků «Oliva» byla speciálně vytvořena pro nejjemnější a nejcitlivější pokožku. Je vyráběna z olivového oleje, mléčného proteinu a výtažku z levandule. Všechny výrobky této řady změkčují pleť, obnovují její přirozený pH faktor a mají protizánětlivé účinky.

Rozdíl mezi touto kosmetickou řadou L’ AMBRE a ostatními podobnými řadami je v tom, že ji snáší i pleť se zvýšenou citlivostí, a to díky nejvyšší kvalitě komponentů. Jednotlivé přípravky mají výhradně ekologicky čisté složení, neobsahují minerální oleje, barviva ani pojiva, což jsou složky, které představují potenciální nebezpečí pro zdraví při každodenním používání.

Lambre Tea Tree Oil - čištění

Řada LAMBRE s olejem z čajovníkového stromuKosmetické přípravky pro mastnou pleť regulují tvorbu podkožního tuku, zlepšují strukturu pleti a dodávají jí svěží vzhled díky hloubkovému očištění pórů od nečistot a přebytečného tuku.

Olej čajovníkového stromu stimuluje imunitní systém, zmenšuje tvorbu bakterií, silné antiseptikum.

Echinacea purpurea zvyšuje činnost přirozených ochranných funkcí organizmu. Má antibakteriální, antivirusové a antialergické vlastnosti.

Tokoferol acetát (vitamín ?) plní funkci antioxidantu a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů.