Svet-Stranek.cz
La charme de la France
Přírodní kosmetika Lambre

Parfumerie:La charme de la France

Parfumerie

Parfémy pro ženy

Parfémovaná voda Lambre 50ml 


Intrigue -parfémovaná voda Lamre 50ml 


Intrigue od L’AMBREŸ - to jsou horké noci Orientu, spoutané v oblém černém flakonu. Jsou to neuchopitelné chvíle, svádivý vzhled, nesmělé povzdechy a nevyslovené myšlenky. Intrigue – to je umění svádění.

Hledající, obestřená tajemstvím, nevyzpytatelná – to je vůně pohádek „Tisíce a jedné noci“. Intrigue probouzí představivost, vábí a přitahuje k sobě pozornost… Dychtivě sleduje ženská znamení a rozlívá kolem slastnou touhu a  malátnost.

Aroma Intrigue Vás okouzlí líbeznými notami růže a pivoňky, které se v divokém tanci spojili s kořeněnými notami santálového dřeva a muškátového oříšku, lehce oslazené aroma vanilky, aby se nakonec ukryly ve stínu cedru.

Skupina: růžové – dřevěné - orientální

Hlava: bergamot
Srdce: růže, kokos, pivoňka, šeřík
Základ: santálové dřevo, vanilka, muškátový oříšek, cedr

Amaltea - parfémovaná voda Lambre 50ml


Amaltea – je mystická nymfa, ale také jméno jednoho z měsíců planety Jupiter. Vůně Amaltea je unikátním spojením citlivosti a záhadnosti vesmíru. Aromatická kompozice je vytvořena pro rozhodné, záhadné a neobyčejné ženy.
Nejdříve se otevírá svěží, originální vůně, jakoby sen o citrónovníku, který nelze popsat slovy, sen, v němž se procházíte loukou posetou růžemi a konvalinkami. Zavřete oči. Hvězdný prach Vám dopadá na řasy. Tajemná noc září miliardou hvězd a Vy chcete být právě na tomto místě a koupat se ve světle Luny. Teplý vítr Vás unáší a Vy se vznášíte nad různými pozemskými stezkami. Vy však zamíříte nad temný les, neboť se necháte zlákat santálovými stromy, jejich neopakovatelnou vůní. Mezi stromy neproniká žádné světlo… Vy se právě probouzíte z nádherného snu…

Skupina: květinová – ovocná – dřevitá – mošusová

Vrchní tón: citron, grapefruit, černý rybíz
Střední tón: fík, růže, konvalinka
Základní tón: santálové dřevo, mošus, muškátový oříšek

Amalte Summer - parfémovaná voda Lambre 50ml


Amaltea Summer - nová vůně od L´AMBRE. Její kouzlo - je jako závan větru z citrusové zahrady na mořském pobřeží, kde svěžest limetky a grapefruitu se nenápadně prolíná s tóny bergamotu, laškují se zrající pod slunečními paprsky šťavnatou broskví, aby za soumraku se schovat do stínu santalového dřeva. Amaltea Summer svadí nás svou vůní: ostrá, osvěžující a zároveň tajemná jako vášnivá noc. Teplo vanilky a dravost pižma zní jako letní procházka v paprskách zapadajícího slunce se svůdnou ženou, záhadný usměv které taji plno tajemství.

Skupina: ovocná, lesní, pudrová, květinová.

Vrchní tón: limetka, grapefruit, meloun, bergamot.
Střední tón: broskev, růže, šípek.
Základní tón: santalové dřevo, vanilka, muškátový ořech, pižmo.

Son Secret - parfémovaná voda Lambre 50ml


Son Secret – to je její tajemství. Nová oslňující vůně pro ženy od LAMBRE okouzluje svojí jemností, sladkostí a dlouhotrvající svěžestí, vyzařuje ženskou přitažlivost a půvab. Zve nahlédnout do tajemných koutečků ženské duše. Aroma plné skrytých touh, okouzluje svou nevinností, čistotou a jemností, dovoluje se ponořit do nekonečnosti radostných zemí. Son Secret – ženskost je především. Kompozice parfému obdivuje počátečními tóny bergamotu a mandarinky v kombinaci s intenzivními odstíny divokého jasmínu a červeného ovoce, překvapuje neobyčejnou zralostí a hloubkou znění. Parfém postupně objevuje nové jemné a teplé odstíny díky přítomnosti orchidejí, zimolezu, ilang-ilangu, kosatce a zralé pivoňky. Laskavé květinové znění aromatických akordů Son Secret končí své cestovaní v objetích santálového dřeva a pižma, které nedovolují na tuto vůni zapomenout. Hloubka a tajemnost se skrývají v Son Secret od LAMBRE

Skupina vůně: květinově – citrusové
Vrchní tón: divoký jasmín, bergamot, mandarinka, červené ovoce
Střední tón: zimolez, jasmín, orchidea, pivoňka, ilang-ilang, kosatec
Spodní tóny: pižmo, santálové dřevo
Son Secret – je dámská vůně vytvořena speciálně pro LAMBRE francouzským parfuméristou Bertrandem Duchaufourem, 2011